Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вибір Стіга. Колишній ведучий Top Gear назвав найкращий суперкар і найгірші машини сучасності ВІДЕО

Поделиться:
Британський гонщик і каскадер Бен Коллінз, який брав участь у телепередачі Top Gear як "невідомий" пілот Стіг, назвав купе Ferrari 458 Italia своїм улюбленим суперкаром.

"Ви можете дрифтити на цьому автомобілі з боку в бік, граючи педаллю газу, яка одночасно і чутлива, і всепрощаюча. Ви відчуваєте все, що відбувається з машиною, але при цьому вона не дуже жорстка. Інші автомобілі в порівнянні з нею просто тьмяніють", - заявив Коллінз про Ferrari 458 Italia, відповідаючи на запитання, який суперкар він вважає найкращим з точки зору професійного гонщика.

Крім того, Коллінз також назвав купе Toyota GT86 одним з найкращих автомобілів, на яких він коли-небудь їздив.

Раніше колишній Стіг склав власний рейтинг найгірших, на його думку, автомобілів. До їхнього списку увійшли: купе Alfa Romeo 8C Competizione, компактвен Fiat Multipla, позашляховик Cadillac Escalade, сімейство Dodge Charger попереднього покоління і британський спорткар TVR Sagaris.

Коллінз працював у Top Gear протягом семи років. Його ім'я було розкрито після скандалу, в ході якого телекомпанія BBC намагалася в судовому порядку заборонити видавництву HarperCollins публікувати автобіографію Стіга.

Відголос.com
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации