Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Похваливши себе за Євро-2012, Колесніков заявив, що і зараз обрав би Hyundai ВІДЕО

Поделиться:
Екс-міністр інфраструктури, народний депутат України від Партії регіонів Борис Колесніков розповів в інтерв'ю, чому він віддав перевагу поїздам Hyundai, і чому Євро-2012 у Львові було схоже з організацією чемпіонату в пустелі.

Так, екс-чиновник розповів, що зараз українські міста - Львів, Донецьк, Харків і Київ - приймають удвічі більше туристів, ніж роком раніше. Колесніков запевнив, що зобов'язання з чемпіонату змусили привести до ладу готелі країни. Однак, колишній міністр поскаржився, що містам України все ще не вистачає двох-і тризіркових готелів.

"Не варто чекати і швидкого зростання інвестицій, адже Євро - довгостроковий проект, який буде працювати ще років десять після проведення. Головне - створений позитивний імідж країни, що обов'язково конвертується в інтерес інвесторів", - упевнений Колесніков.

Регіонал поскаржився, що найбільше його критикували за придбання корейських швидкісних поїздів Hyundai. "Але якби я сьогодні приймав рішення, то все одно зупинився б на корейських поїздах. Тоді була така ситуація, що тільки корейці могли зробити нам в найкоротші терміни десять поїздів. Інакше ми їздили б старими потягами, які залишилися ще після розвалу Союзу. До речі, всі потяги, що ламалися взимку, корейські майстри модернізували - і поломки не повинні повторитися", - пояснив політик.

Також він поскаржився, що владу звинувачували в корупції і нечесних тендерах, тоді як, на його думку, це не відповідає істині, оскільки чемпіонат готувався в "пожежних умовах".

Крім того, екс-чиновник наголосив, що уряду просто не вистачило часу на реконструкцію доріг, оскільки "неможливо всі траси України привести до ладу за два роки!" "Ми зробили, що встигли, - головні траси на Євро. До них претензій немає", - резюмував він.

Відголос.com
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации