Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Ті, що обдурили смерть ВІДЕО

Поделиться:
1,6 мільйона переглядів у мережі YouTube набрав за тиждень відеоролик під назвою "Ті, що обдурили смерть". Збірка матеріалів у стилі інфографіки, викладена користувачем BuzzFeedVideo, перетворила глядачів на свідків трагічних подій зі щасливим кінцем.

Часто кажуть, що життя несправедливе. Хтось гине під колесами машини просто на пішохідному переході, а дехто виживає у катастрофічних умовах. Жах проймає від побаченого на екрані. Вісім історій – вісім щасливих випадків. Сім із них сталися з людьми, один – із псом. Герої історій в одну мить опинилися на тонкій межі, що відділяє життя від смерті, проте вижили - попри катастрофи, враження струмом, напади диких тварин.

Один із сюжетів розповідає про Весну Вулович, яка працювала стюардесою на літаку, що зазнав обстрілу терористів на висоті 10 тисяч метрів. Літак буквально розірвало на частини. Падіння тривало 3 хвилини і закінчилося на засніжених гірських схилах. Весні пощастило: чоловік, який став мимовільним очевидцем її падіння, був медиком і зробив все можливе, аби підтримувати життя дівчини, допоки не надійшла допомога. У Весни був проламаний череп, зламані обидві ноги і три хребці, через що нижня частина її тіла була паралізована. Втім успішна хірургічна операція повернула їй здатність ходити. Дівчина навіть продовжила працювати на Jugoslovenski Aero transport, але вже клерком. Подальше розслідування показало, що розклад робочих годин Весни переплутали з розкладом її тезки (теж Весни), і вона в такий спосіб опинилася "не в своєму" літаку. Дівчина потрапила до книги рекордів Гіннеса, як людина, що впала без парашута з найбільшої висоти і вижила.

Семирічна Алексіс Гоггінс, яку тепер називають ангелом, посланим з небес, і справжнім героєм, не злякалася злочинця, що стріляв у матір і закрила її своїм тілом. Трагедія сталася на заправці. Злочинець, 29-річний Келвін Тіллі, без коливань випустив у дитину 6 куль. Першокласниця з Кемпбелла отримала пораненя в око, ліву скроню, підборіддя, щоку, груди і праву руку. Те, що дівчинка вижила після стількох поранень, лікарі вважають справжнім дивом.

А ось ще одне щасливе «повернення» до життя. Пес породи коргі на ім’я Оле, який випадково опинився далеко від дому, заблукав у гірському лісі та потрапив під снігову лавину. Чотири дні пес перебував у сніговій кріокамері, зігріваючи себе власним теплом. Можна уявити радість песика, коли команда рятувальників звільнила його зі снігового полону. Щасливе возз’єднання господарів і собаки набуло розголосу у місцевій пресі.

До катастроф учасники подій, представлених у відео, жили звичайним буденним життям, і ніколи не замислювалися над питанням – «Навіщо ми у цьому світі?». Автори ролика «Люди, які обдурили смерть» теж, вочевидь, не знають відповіді на нього. Але нині вони знають, що відчувають люди, яким був подарований «другий шанс».

Відголос.com
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации