Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Якщо Росія не зменшить свої амбіції, Євразійського союзу не буде — прогноз ВІДЕО

Поделиться:
Україна може ніколи так і не стати спостерігачем в Євразійському економічному союзі через розбіжності між його потенційними державами-учасниками.

Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловив журналіст і телеведучий Віталій Портников.

За його словам, існує доволі важливий момент у переговорах Януковича з Путіним, Назарбаєвим та Лукашенком.

"Це те, що члени Митного союзу погодилися: якщо буде створено Євразійський економічний союз, Україна зможе в ньому отримати статус спостерігача. Однак поки що саме створення Євразійського економічного союзу заплановане на січень 2015 року", - зазначив Портников.

Він нагадав, що це буде рік українських президентських виборів.

"В історії пострадянських інтеграційних об'єднань уже були ситуації, коли заплановані терміни зсувалися на місяці, а то й на роки", - наголосив експерт.

Журналіст підкреслив, що між Росією і Казахстаном існує чимало розбіжностей у поглядах на майбутнє Євразійського економічного союзу.

"Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підкреслив, що якщо буде зроблено спробу втягнути Казахстан у якісь політичні об'єднання, Казахстан не буде учасником Євразійського економічного союзу і готовий залишити Митний союз", - зауважив Портников.

За його словами, фактично йдеться про те, що російські зусилля з відтворення радянської імперії в новому вигляді блокуються Астаною і не підтримуються Мінськом.

"Так що або Росія зменшить свої амбіції, або у 2015 році просто нічого не виникне, і ніякого статусу спостерігача в України не буде", - спрогнозував Портников.

Відголос.com
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации