Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Поляки влаштували театральну Волинську трагедію: УПА стріляли дітям в спину

Поделиться:
Поляки влаштували театралізовану Волинську трагедію. У селі Радимно, яке за 20 кілометрів від кордону з Україною, відтворили події 1943-го року. За версією поляків, вояки УПА вбивали жінок та дітей, стріляючи їм у спину. На виставу пришли подивитися тисячі поляків. Вони пили пиво та смажили м'ясо, як на музичному фестивалі, розповідає ZIK.

Організатори реконструкції виправдовуються : показували не конкретне польське село – а радше збірний образ. Тому й реконструкція більше схожа на театральну виставу.

Самі поляки вважають, що пам'ятати про трагедію потрібно. Для них це дуже важливо, але, на їхню думку, потрібно жити сьогоднішнім життям та не псувати стосунки двох країн через події 1943-го року.

Поляки показали театральну Волинську трагедію Поляки показали театральну Волинську трагедію

"Ми повинні віддати їм належне, віддати їм честь, і пам'ятати про них, знати правду. Але це не має, псувати стосунки між поляками та українцями", - поділилася глядачка вистави Анна.

Натомість про іншу трагедію нічого не згадується. А всього за п'ять кілометрів від Радимного знаходиться село Малковичі - колись українське, а тепер на території Польщі. У квітневу ніч 1945 року польське угрупування знищило в цьому селі 116 українців за те, що вони українці.

Нагадаємо, що польський сейм розколовся через Волинську трагедію, але правляча партія не хоче злити українців. Тому, в Польщі відмовилися визнавати Волинську трагедію геноцидом поляків.
Відголос.com
25.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации