Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві запустять новий автобусний маршрут для паломників, які прибули на святкування Хрещення Русі

Поделиться:
У Києві буде організований новий автобусний маршрут від залізничного вокзалу до Києво-Печерської лаври для перевезення паломників, які прибули на святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, повідомляють у КМДА.

Тимчасовий автобусний маршрут № 25 курсуватиме з 26 по 29 липня за маршрутом: пл. Вокзальна - вул. С. Петлюри - вул. Жилянська - вул. Шота Руставелі (у зворотньому напрямку вул. Еспланадна - вул. Саксаганського) - вул. Басейна - вул. Мечникова - Кловський узвіз - Фортечний провулок - вул. Мазепи - вул. Лаврська.

У департаменті також зазначили, що можуть бути внесені зміни до руху пасажирського транспорту в місцях проведення заходів, зокрема, на вул. І. Мазепи, Лаврській і М. Грушевського та на час Хресної ходи, яка почнеться в неділю о 12:00 від Володимирського собору і пройде за маршрутом: вул. Тараса Шевченка - вул. Володимирська - Софійська площа - парк Володимирська гірка.

Нагадаємо, вчора Київські даїшники закликали водіїв за можливості утриматися від поїздок до Центрального і Південного залізничних вокзалів у другій половині дня 26 липня у зв'язку із прибуттям делегацій з інших країн з нагоди святкування 1025-річчя хрещення Русі.
Відголос.com
25.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации