Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Царські справи – нове "Межигір’я" для Януковича в Криму

Поделиться:

На південному узбережжі Криму нині відбувається масштабне будівництва приватного маєтку для Сім’ї. Він розташувався на мисі Айя, недалеко від Севастополя.

І це при тому, що на ПБК є цілий перелік маєтків, де може відпочивати Віктор Янукович та його родина. Для його потреб функціонує чотири держдачі – "Мухолатка" № 9, "Зоря" № 1, №3, №6, які були капітально відремонтовані за державний кошт в останні три роки.

Були оновлені інтер’єри, закуплені позолочені італійські меблі, англійський фарфор та інші розкішні витребеньки, на кшталт мармурового масажного столика з підігрівом, який разом з іншим устаткуванням для масажного кабінету потягнув на 600 тисяч гривень.

Біля двох держдач були збудовані вертолітні майданчики.

Також в Криму є приватні маєтки, що певним чином пов’язані з власністю Сім’ї. Зокрема, ті самі особи, що відчужували, забудовують та обслуговують Межигір’я, збудували "Чайний будиночок" під Масандрою та приватизували історичні вілли "Камея" та "Міро Маре" в Сімеїзі.

Це справжня перлина Криму. Пляж, до якого немає доступу з суші, адже над ним здіймаються неприступні скелі порослі соснами та ялівцем.

Розташований він недалеко від бази відпочинку "Мис Айя", тому можна здогадатися, хто на нього поклав око.

І це не просто здогадки, адже якраз після того, як база "Мис Айя" перейшла у власність структур близьких до Януковича, у "Загубленому світі" почався терор "дикарів", які традиційно тут відпочивали.

Влаштовували його міцні хлопці з посвідченнями "екологів", а за сумісництвом – охоронці бази Януковича.

В інтернет-форумах можна знайти безліч свідчень відпочиваючих, як їм різали балони з питною водою, погрожували зброєю, як з Балаклави на "розборки" оперативно приїжджав спецназ.

Так "Загублений світ" зачистили від відпочиваючих. З висоти пташиного польоту, зі скель мису Айя, автор спостерігав безлюдну смугу пляжу. Лише одинокий намет охоронця володінь псував його дику красу.

Автор вирішила вивчити структуру власників ТОВ "Орлинівське мисливське господарство". Аж раптом сюрприз – хоча засновниками ТОВ у базі Мінстату значаться невідомі загалу фізичні особи, одна з цих осіб таки знайома журналістам, які цікавилися бізнес-імперією сина …прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Мова йде про Швидун Наталію Анатоліївну, яка прописана в місті Києві, на вулиці Героїв Сталінграду і в 2012 році стала засновником ТОВ "Орлинівське мисливське господарство".

Ця сама особа є засновником Благодійного фонду сприяння розвитку фізичної культури і спорту "Славутич" разом з Глібом Лєшковим, відомим як менеджер будівельної групи "Розвиток", яка належить Олексію Азарову, сину українського прем’єра.

А до Лєшкова співзасновником "Славутича" разом з Наталією Швидун був Вадим Сисюк, який вийшов зі структури власників лише тому, що по призначенню Азарова головою уряду став заступником міністра спорту і отримав в розпорядження щедрі кошти держпрограми "Хокей України", яка передбачає державні інвестиції в цей вид спорту – понад 1 мільярд гривень.

Частина цих коштів, зокрема, йде на фінансування хокейного клубу "Сокіл". А співвласник (26%) цього клубу – це той же благодійний фонд "Славутич", співвласником якого є орендар 14 тисяч га мисливських угідь на Південному узбережжі Криму – Наталя Швидун.

Той факт, що Наталя Швидун – менеджер з бізнес-павутиння родини Азарова, підтверджує ще одна деталь.

На інформаційному порталі "Про Волинь" автор знайшла новину про те, як екс-голова Державної податкової адміністрації України Анатолій Брезвін, людина з команди Миколи Азаров, а також президент федерації Хокею зайнявся порятунком садиби магнатів Вільгів у селищі Голоби.

Там зазначено, що реставрацією резиденції шляхтичів з його ініціативи зайнялося ТОВ "Садиба Вільгів".

Засновник цього ТОВ знов таки Наталія Швидун.

Отже все вказує на те, що розкішний кримський маєток президентському сину допомагає організовувати син прем’єра.

Сім’ї не вистачає своїх менеджерів для облаштування її розкішного побуту в різних куточках України? Чи, можливо, участь сина Азарова в кримському проекті сина Януковича є тим чинником, який утримує його батька на посаді керівника уряду, попри періодичні чутки про відставку, а також "покращення" економічної ситуації в Україні?

Хоча ці питання не такі важливі. Хвилює, що все більше найгарніших куточків країни переходять в розряд царських земель закритих для простих смертних.

Зате у Януковича до великого переліку предметів розкоші та статусу додасться власне королівство Монако. На чорноморському узбережжі.

Тетяна Чорновол, Ігор Луценко, для УП

Українська правда
25.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации