Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Прокуратура Києва закрила справу про бездіяльність міліції під час мітингу 18 травня

Поделиться:
Прокуратура міста Києва закрила кримінальне провадження про бездіяльність співробітників правоохоронних органів під час нападу на кореспондента 5 каналу Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента видання КоммерсантЪ Владислава Соделя під час мітингу опозиції 18 травня.

Як повідомляє 5 канал, у постанові слідчого про закриття справи сказано, що хуліганські дії проти журналістів були припинені саме внаслідок втручання працівників міліції.

"Випадки нерішучості деяких із них можуть пояснюватися невмінням таких працівників міліції швидко оцінити обставини подій", - сказано в постанові.

Як повідомлялося, 18 травня вдень на вул. Велика Житомирська у Києві виник конфлікт між представниками опозиції та групою молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Молоді чоловіки почали кидатися пляшками із водою та камінням. Внаслідок цього кілька людей отримали тілесні ушкодження.

Під час інциденту постраждали журналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук та фотограф видання КоммерсантЪ Влад Содель.

Інцидент стався поряд із будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.

Міліція проводила службове розслідування у зв'язку з інформацією про неналежну реакцію співробітників міліції на інцидент і за результатами розслідування привернула низку керівників середньої ланки до дисциплінарної відповідальності. Також були звільнені заступник начальника столичного главку і керівник київського Беркута.

21 травня за підозрою у хуліганстві на акціях було затримано жителя Київської області Вадима Тітушка, проте 22 травня Шевченківський райсуд ухвалив рішення відпустити його під заставу у розмірі 22,94 тис. грн. На даний час над Тітушком і ще трьома підозрюваними триває суд. У МВС заявили, що встановили близько 90% учасників подій 18 травня.
Відголос.com
25.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации