Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українські детективи "втирають носа" міліції, розслідуючи вбивства та викриваючи шахраїв

Поделиться:
Послуги українських приватних детективів стрімко набирають популярність на тлі зниження довіри до міліції. Вітчизняні пінкертони здатні знайти людину, розслідувати вбивство і викрити фінансових шахраїв, пише Корреспондент.net у статті "Детективний метод".

Як з'ясувалося, кількість приватних агентств і детективів в Україні за останні п'ять років збільшилася в 20 разів.

"Професіоналізм українських приватних детективів дуже високий, вони можуть виконати практично будь-яку задачу", - впевнений Ігор Цмінський, голова Всеукраїнський асоціації приватних детективів (ВАЧД).

Експерти зазначають, що популярність приватних детективів стрімко зростає, в тому числі й на тлі зниження довіри до міліції. За даними Інституту соціології, правоохоронцям довіряють лише 0,8 % населення України.

Українські приватні детективи, серед іншого, розв'язують завдання, за які органи не беруться, - пошук боржників, виявлення некредитоспроможних партнерів і збір бізнес-інформації про конкурентів.

Вітчизняні пуаро - здебільшого колишні працівники МВС або спецслужб, які покинули органи через рутину й низьку зарплату, яка в приватній практиці в середньому втричі вище.

Так, день роботи приватного детектива в Україні коштує в межах від $ 100 до $ 300, в залежності від того, пошук це інформації, або розшук безвісти зниклого, або зовнішнє контрспостереження. Це майже європейські тарифи: у Польщі, наприклад, людину беруться розшукати за $ 270 на день, а здійснити "наружку" - за $ 380.

Таким чином, в середньому приватний слідчий отримує втричі більше за свого колегу з міліції, чия зарплата становить 3,5 тис. грн.
Відголос.com
25.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации