Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Ще одне мажорське ДТП. Прокурори наїжджають

Поделиться:

На дорозі будьте обережні! По зустрічній смузі може їхати мажор. Це правило добре засвоїла Наталія Глузд, яка в березні потрапила в ДТП. Напевно, жінка легко довела б свою правоту в суді, бо в неї було двоє свідків того, що її візаві їхав на червоне світло. Але за кермом був син заступника прокурора Київської області.

Рішення Апеляційного суду, на який Наталію не покликали, жінку визнано винною, і тепер вона має виплачувати 20-річному водію 180 тисяч збитків за його автомобіль.

ДТП сталося на перехресті вулиць Чорновола і маршала Рибалки, якими Наталія Глузд постійно їздить на роботу. Вона зупинилась на світлофорі, і коли для зустрічної смуги загорілось червоне, стала робити лівий поворот. Автомобілі першої і другої смуг стояли, коли раптом з-за них вилетіла "Тойота" Олександра Бабенка, 20-літнього сина заступника прокурора Київської області.

Зачепивши автомобіль Наталії, "Тойота" розвернулась і врізалась у стовп.

- Я їхав слідом за "Тойотою". Побачив жовте світло, автомобілі лівої і середньої смуг стали зупинятися. "Тойота" теж скинула швидкість, а потім раптом рвонула з місця. Видно, хлопець вирішив проскочити, – розповідає свідок ДТП Роман.

Він впевнений, що "Тойота" їхала на червоне.

- Я бачив, як з машини вийшов хлопець. Його друг і подруга. Я психолог, і знаю, що в такій ситуації у людей різні емоції. Але вони виглядали так, як виглядають винні люди, – додає свідок.

За словами Романа, після цього він припаркувався, підійшов до Наталії і лишив їй номер телефону. А далі поїхав у справах. Крім нього лишив свій телефон і інший свідок, який потім виступив у суді.

- Я взагалі здивувалась, коли до мене підійшли ці люди. Я була розгублена, і не знала, що треба хапати всіх, хто стоїть, за руки, і просити стати свідками, – каже Наталія Глузд.

Цікаво, що незважаючи на те, що Наталія їхала на зелене світло, а син прокурора, за словами свідків, на червоне, протокол склали саме на неї. Як пояснив жінці прапорщик ДАІ, "вона не може знати, яке світло горіло для іншого учасника ДТП, а от дорогою вона йому не поступилася".

- Як це я не поступилася? Я зупинилася, коли його побачила, але він нісся так, що не зміг вирулити. Дякувати Богу, в мене є свідки, які їхали за мною і за ним, і підтверджують, що він летів на червоне світло, – обурюється жінка.

Наталія переконана, що протокол склали на неї, бо ДАІшники одразу знали, хто потрапив у ДТП.

- Міліція приїхала на місце аварії через півтори години. Оскільки в міліціонерів є їхня база, то, вже виїжджаючи на ДТП, вони знають, з ким матимуть справу. І тому, коли я почала говорити про те, що для "Тойоти" горіло червоне, прапорщик заявив, що я цього знати не могла. Він також звинуватив мене в тому, що я не зупинилася. Але я зупинилася! Просто прокурорський син летів на такій швидкості, що зачепив бампер мого авто, врізався у стовп і ледь не розніс машини, які їхали по іншій смузі.

Незважаючи на позицію міліції, Глузд вдалося виграти справу у Шевченківському райсуді.

Звідки гроші на авто, Бабенко-син воліє не відповідати. На наше питання, чи хтось в родині займається бізнесом, хлопець каже: "ні".

- Це машини наші сімейні. Інколи я їх беру. Але я не хотів би коментувати це питання, – знічується він.

Машини дорогими не вважає – "це ж попередні моделі".

Однак Наталії Глузд від того не легше. Зараз вона думає, де взяти гроші на відшкодування. Страхова при найкращому прогнозі виплатить 50 тисяч. На "попередню модель" явно не вистачить.

Тетяна Ніколаєнко,  УП

Українська правда
24.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации