Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українцям приємніше, щоб до них зверталися українською – російська не викликає почуттів

Поделиться:
Українцям приємніше, якщо до них звертаються українською, ніж російською. 37,8% українців кажуть, що їм приносить задоволення чути українську мову від незнайомої людини. Лише 15% людей кажуть, що хочуть чути російську, йдеться в дослідженні Центру Разумкова.

Разом з тим, у дослідженні йдеться, що на запитання "Що ви відчуваєте, коли незнайома людина звертається до вас українською мовою?" 59,4% опитаних відповіли, що нічого. На аналогічне питання про російську мову, 75,6% респондентів повідомили, що нічого не відчувають.

Українська мова приємніша жителям західних та центральних регіонів: 59,4% та 48,5% жителів відповідно. Цікаво, що на сході та півдні країни немає такого позитивного ставлення до російської мови: лише 20,7% жителів південних регіонів та 17,8% зі східних відчувають приємність від звертання російською.

Дослідження проводилося з 17 по 22 травня 2013 року. Опитали 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Відголос.com
22.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации