Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українські батюшки заганяють парафіян у борги, а потім відбирають у них квартири

Поделиться:
Церковники заганяють вірян у борги, а потім відбирають у них квартири. Про це йдеться в програмі "Гроші".

Один із позичальників священнослужителів розповів про те, як скористався послугами церковників. Він оббивав пороги банків в надії оформити кредит, аж поки знайомий нотаріус дав гарну пораду оформити вигідну угоду зі святим отцем.

"Уклали зі священиком договір, який вважаємо на нинішній час недійсним, взяли у священика 52 тисячі доларів", - розповідає чоловік.

На думку людей, служителям церкви можна довірити, бо люди, близькі до Бога, точно не обмануть. Тож сім'я Осипа швиденько отримала кредит від батюшки, але під заставу власної квартири.

"Священик не мав права відчужувати квартиру протягом трьох років, а він через рік незаконно її зробив своєю власністю", - говорить Осип.

Зараз в його квартирі змінені замки, там вже рік проживають інші люди. Житло, яке колись належало Осипу, дивом опинилося у власності отця Павла.

Українські священнослужителі видають кредити за рахунок зібраних коштів парафіян Українські священнослужителі видають кредити за рахунок зібраних коштів парафіян

Крім того, чоловік розповів, що він, виявляється, не єдиний ошуканий клієнт церковного банку.

"До отця Володимира приходили люди, які скаржилися, що Горуйко (отець Павло) обдурює людей, і отець Володимир сказав, або ви кредитор, або священнослужитель в церкві", - зазначив Осип.

Він впевнений, що привласнювати чуже майно святому отцю допомагає все той же нотаріус та адвокат, який і познайомив його сім'ю зі священиком.

"Процедура відчуження відбулася незаконним шляхом, ми судимося", - пояснює чоловік.

Яким чином квартира легко опинилася у власності кредитора-церковника, журналісти запитали у нотаріуса, який оформляв договір купівлі-продажу. Однак той відмовився розмовляти з ними.

Між тим адвокат, який і познайомив Осипа зі священиком, заявив: "Сто відсотків він поверне. Наскільки я знаю, він порядна людина. Це не афера, батюшка - він дуже порядний, і люди б до нього не ходили…".

Журналісти вирішили перевірити, наскільки отець Павло порядна людина і попрямували до церкви за кредитом, однак там було зачинено. Виявилось, що, щоб потрапити до церкви, потрібно записуватися на прийом.

Згодом журналістка під виглядом прихожанки звернулась до церковника, отця Павла, з проханням отримати кредит, на що почула: "Ну підходьте завтра після служби, поговоримо".

Наступного дня отець Павло вже заявив: "Який кредит? Хто вам таке сказав?".

Батюшка впізнав журналістів програми "Гроші" і зазначив: "Знаєте що, я вам скажу одну просту річ - вас ще, напевно, не було на світі, коли я вже всі ті штучки знав, тому що я за фахом редактор науково-технічної літератури. Я закінчив факультет журналістики - на майбутнє".

Далі кредитор в рясі вже почав запевняти, що ледь самому на прожиття вистачає, не те що кредити давати.

Та й про вчорашню телефонну розмову він "вже не пам'ятає".

Отець Павло відмовляється коментувати історію з кредитами на камеру, та в приватній розмові все ж зізнається - кредитами грішить.

"Говорять, що священик неодноразово був засуджений, і проводилися судові справи за кредити", - коментує Осип.

Але сам отець Павло запевняє, що гроші це ніщо.

Раніше повідомлялося, що церкви і аферисти зробили бізнес на українцях, які виганяють із себе бісів на ритуалах екзорцизму.
Відголос.com
22.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации