Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Депутати "через силу" беруть матдопомогу в 35 тис. грн і витрачають на благі справи

Поделиться:
Народні депутати від різних фракцій у єдиному пориві витрачають свою щорічну матеріальну допомогу в розмірі близько 35 тис. грн на благодійність.

Депутати від "Свободи" вирішили не відмовлятися від матдопомоги принципово, щоб "не розікрали", і пустити її на благі справи. Наприклад, Ігор Мірошниченко витратив свою на фестиваль Конотопська битва та пам'ятник Тарасу Шевченку в Охтирці, пише Сегодня .

Регіонали теж все витрачають на благодійність. Як повідомив заступник голови фракції Партії Регіонів Михайло Чечетов, спочатку думали "скинутися" всією фракцією і віддати гроші в одну лікарню, проте не дійшли згоди в яку саме. Тому кожен жертвує на свій розсуд.

"Наприклад, я купую дітям з багатодітних сімей комп'ютери, подарунки дарую медикам на їхній день, 24 серпня буду дарувати подарунки на честь Дня незалежності", - говорить Чечетов.

Депутат від "Батьківщини" Олександр Бригинець поки кошти не отримав, однак теж не збирається "збагачувати уряд", а пустить все на який-небудь захід "за типом фестивалю борщу".

Цього року на матеріальну допомогу депутатам пішло 14,2 мільйона гривень, а відмовилися від неї тільки 19 осіб.
Відголос.com
22.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации