Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com




Полонені у Лівії українці дзвонять додому, а колишня медсестра Каддафі цікавиться житлом в Ізраїлі

Поделиться:
Частину полонених у Лівії українців перевели до іншої в'язниці.

Про це Сегодня розказала дружина одного з бранців і голова ініціативної групи по їхньому звільненню Валентина Козлова.

"Військовий суд Лівіїначебто погодився з тим, що полонені - люди не військові. Але арабський світ складний, головне, щоб така думка не змінилася. 14-го суд вирішить, як їх судитимуть, як військових або цивільних", - розповіла вона.

За словами жінки, буде порятунком, якщо за справу візьметься цивільний суд: є шанс, що він їх виправдає. "До речі, днями наших чоловіків перевезли з неспокійного Тріполі в місто Зінтан, що в 170 км від столиці Лівії. Мій чоловік навіть зміг додзвонитися мені вже з нового місця. Сказав, що умови тут набагато краще, ніж у трипільському полоні. Наприклад, є кондиціонер, можна виходити на вулицю подихати свіжим повітрям, та й ситуація спокійніша. В арабів зараз Рамадан і до полонених адвокати не приїжджають. Лівійці вдень навіть їсти готувати не можуть - тільки вночі, тому наші собі із задоволенням готують самі", - зазначила Козлова.

При цьому за її словами, ситуація у другої групи - полонених одеситів - більш складна. "Їх теж вже два роки тримають без пред'явлення звинувачення на околиці Тріполі, в районі військового аеродрому. Переживаємо дуже, наші маленькі онуки вже забувають, як виглядає їхній дідусь...", - додала дружина полоненого українця.

Тим часом українка Галина Колотницька, яка працювала медсестрою в Лівії опального лідера Муаммара Каддафі і виїхала жити в Осло, стала активним користувачем соцмереж, куди викладає фото свого немовляти і старшої дочки. Серед своїх інтересів Галина зазначила, що вступила в інтернет-спільноту людей, які цікавляться орендою в Ізраїлі.

Нагадаємо, 14 серпня у Лівії відбудеться вирішальний суд над 19-ю українськими бранцями, які перебувають в ув'язненні майже два роки.
Відголос.com
22.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации