Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
З виходом Тимошенко розпочнеться масова втеча оточення Януковича — прогноз

Поделиться:
Політичний аналітик Дмитро Галкін вважає, що фінансова сфера України перебуває у критичній ситуації, а запозичення в європейських структур можливі тільки після виходу на свободу екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це експерт заявив в ефірі Ukrlife.tv.

"Ситуація у фінансовій сфері дуже погана, і зрозуміло, що надалі вона буде тільки гірше. Жодних перспектив покращення ситуації немає, окрім як запозичення в інших європейських структур або МВФ. Щоправда, незрозуміло, на яких умовах це відбудеться", - зазначив Галкін .

На його думку, президент Віктор Янукович може на це розраховувати за умови, що він випустить на свободу Юлію Тимошенко.

"Якщо вона не буде брати участь у виборах 2015 року, то вона все одно виходить переможцем із ситуації, так як змусила владу поступитись", - пояснив аналітик.

Він також підкреслив, що після повернення Тимошенко для українських олігархів настане нелегкий час.

"Повернення Тимошенко буде не дуже приємним для тих, хто входить в оточення Януковича. Навіть якщо будуть надані гарантії, що кримінальної справи проти представників влади не буде — це не означає, що їх не буде проти тих, хто цю владу обслуговував або отримував вигоди" , - заявив Галкін.

Згідно з його прогнозом, після появи вільної Тимошенко на політичній арені розпочнеться масова втеча, "як свого часу "ескадронами" бігли від Леоніда Кучми".
Відголос.com
22.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации