Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Розлучення Путіна з дружиною змусило відому актрису написати підбадьорливого листа ВІДЕО

Поделиться:
Відома актриса Тетяна Догілєва вважає, що життя після розлучення не закінчується, а навпаки. Про це вона написала у листі-зверненні до Людмили Путіної, яка розійшлася зі своїм чоловіком - президентом РФ.

"Дорога Людмила. У мене просто виник емоційний порив написати Вам. Я дізналася, що після багаторічного шлюбу з нашим президентом Ви вирішили розлучитися цивілізовано". І я просто хочу Вам сказати добрі слова", повідомляє TCH.ua

За словами Догілєвою, Людмила Путіна "завжди подобалася їй" своєю скромністю.

"Я знаю, що Вам зараз дуже важко. Знайте, що дуже багато жінок на вашій стороні. І ще: після розлучення життя не закінчується, а, може, тільки й починається", - зазначає Догілєва.

"Я жодного разу не чула про Вас жодного поганого слова, тільки чудові враження. Не впадайте в тугу, тримайтеся. Буде зовсім погано - телефонуйте подругам. У мене немає телефону (а у кого він є?), та й не насмілюся я пропонувати своє спілкування, але, якщо чого, давайте підемо в театр (тільки не балет), зараз якраз іде Чеховський театральний фестиваль. А то - в похід. Не смійтеся, це здорово допомагає.", - підкреслила актриса.

Нагадаємо, в четвер увечері Володимир і Людмила Путини вперше за довгий час разом з'явилися на публіці і заявили, що їх шлюб завершено.

Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации