Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Київські комунальники "поховали" тисячі трояндових кущів на 12 млн грн

Поделиться:
У Києві набирає обертів "трояндовий" скандал: столичні комунальники за 12 млн грн закупили та висадили півмільйона трояндових кущів, більшість з яких загинули. Вдруге втілити квіткову програму в життя "Київзеленбуд" обіцяє восени, повідомляє TCH.ua

Так, з клумби біля Флорівського монастиря зникли півсотні кущів троянд, які навесні урочисто посадила київська влада. Засохлі квіти, один кущ яких коштує близько 50 грн, викинули на смітник. Зараз тут чорнобривці та інші скромні квіти. Весь час за проростанням стежать безхатьки. Ґвалт про сухі троянди вони підняли ще на Великдень. Кажуть, що за квітами не слідкували належним чином.

На іншій столичній клумбі замість червоних і жовтих троянд журналісти знайшли пирій та лободу.

Тепер тільки сухі патички та лисі клумби сповіщають про реалізацію програми "Кожному киянину - по троянді". Проте у "Київзеленбуді" не збираються зупинятися на досягнутому. Й з осені планують знов втілювати програму у життя, для чого вже почали встановлювати зрошувальну систему за 5 млн грн.

Таким чином у київські трояндові поля вже закопали 17 млн грн. Але троянд на клумбах кияни поки що не помітили. Кажуть, найбільше цвіте польових.
Відголос.com
21.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации