Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Хвилювання на Святошино: начальник міліції думає, що справу про побиття активістки на ринку закриють

Поделиться:
Міліціонер зі Святошинського райуправління міліції, швидше за все, не бив студентку на столичному ринку Шлях, але остаточні висновки зробить прокуратура, заявляє начальник ГУМВС України в Києві Валерій Коряк.

"Що стосується співробітника Святошинського райуправління - прокуратура проводить досудове слідство, і, остаточно вивчивши всі обставини події, дасть юридичну оцінку: чи буде направлено провадження до суду, чи припинено розслідування за відсутністю складу злочину. А я більше схильний вважати, що друге, тому що немає наслідків, немає тілесних ушкоджень", - розповів Коряк.

Разом з тим, керівник столичної міліції вважає, що між міліціонером і дівчиною був конфлікт. "Я допускаю, що між ними був конфлікт. Я навіть допускаю, що, можливо, був поштовх, але тілесних ушкоджень не нанесено, тобто, наслідків немає", - пояснив Коряк.

Він нагадав, що за даним фактом міліція проводить службову перевірку, а прокуратура розслідує кримінальне провадження, і про остаточні висновки щодо винності або невинності міліціонера говорити ще рано.

"Таких речей допускати не можна. Я жодну сторону не виправдовую. Прокуратура дасть юридичну оцінку, ми - дисциплінарну. Треба карати за таке. Нам конфлікти і загострення не потрібні, однозначно", - підсумував начальник міліції Києва.

Раніше у відділі зв'язків з громадськістю УМВС у Києві повідомляли, що активістка, яка заявила про те, що її вдарив один з правоохоронців, сама наштовхнулася на його долоні.

Під час роз'яснення торгуючим вимог чинного законодавства про заборону несанкціонованої торгівлі одним з правоохоронців активістка стала між ним і натовпом, спиною до співробітника міліції, і почала рухатися в його бік. "Щоб не зіткнутися з жінкою, міліціонер виставив вперед долоні; доторкнувшись спиною до них, активістка стала голосно кричати, що її вдарив співробітник міліції. Викликала швидку допомогу і подзвонила в чергову частину Святошинського райуправління міліції", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, київська прокуратура перевіряє інформацію про напад міліціонера на активістку. Після того, як потерпілу активістку забрала швидка, натовп незадоволених працівників ринку оточив Святошинське РУВС з вимогою притягнути до відповідальності працівника міліції, який вдарив жінку.

У МВС повідомили, що під час зіткнення активістів з міліцією біля будівлі Святошинського РУВС постраждали шестеро правоохоронців.

Протестуючі розійшлися лише вночі, після того, як начальник ГУ МВС у Києві Володимир Коряк заявив, що винні у побитті активістки будуть покарані.
Відголос.com
21.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации