Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Зґвалтовану 13-річну пакистанку засудили до страти за зухвалість жалітися ВІДЕО

Поделиться:
У пакистанському селищі неподалік міста Карачі громада засудила 13-річну Каїнат Сомро до страти за те, що вона після зґвалтування посміла поскаржитися на кривдників поліції.

Як повідомляє TCH.ua з посиланням на The Daily mail, 4 хлопців напали на Каїнат і по черзі зґвалтували її. Однак замість того, щоб замовчувати випадок, вона поскаржилася на ґвалтівників поліції.

Громада селища, яка дізналася про випадок, вирішила, що дівчинка зганьбила свою сім'ю і порушила національні традиції, звернувшись по допомогу до закону. Батькові і братам дівчинки наказали вирішити, хто вб'є зґвалтовану дівчинку за її зухвалість, щоб змити ганьбу з родини.

Однак рідні Каїнат відмовилися виконувати присуд односельчан і підтримали доньку в боротьбі за правосуддя згідно із законами Пакистану.

Після цього їхнє життя в селищі стало нестерпним. Дівчину прозвали "чорною незайманою", її батька кілька разів били на вулиці, а її старшого брата вбили.

"Вони сказали, що я не чоловік, якщо не зміг вбити свою сестру", - розповів інший брат дівчинки Сабір.

Родина переїхала в Карачі, дочекалася суду і найняла адвоката. Однак суддя під час розгляду справи назвав обвинувачення дівчинки "її фантазією".

Відголос.com
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации