Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві на Петрівці загадково зникла жінка, залишивши на мийці своє авто

Поделиться:
Серед білого дня на київській Петрівці зі жвавим рухом та величезними натовпами зникла 40-річна Ганна Соловйова, повідомляє TCH.ua

Ввечері 15 липня вона привезла на мийку своє авто, однак, по машину так і не повернулася.

Жінку не помітили навіть камери спостереження. Тепер вся надія на киян.

Друзі зниклої Ганни разом з її чоловіком вже четверту добу проводять пошукову операцію в околицях станції метро "Петрівка". Ще вночі у понеділок вони обійшли всю Петрівку пішки. Не знайшли.

Ганна зникла просто з вулиці, вдень, коли було світло, а навколо багато людей. За три дні не знайшлося жодного свідка, який би побачив, що сталося із жінкою.

Чоловік Ганни Руслан каже, що востаннє вони розмовляли по телефону о четвертій годині дня. О шостій в неї мала бути зустріч. Ввечері він набирав її щопівгодини, проте, марно. О дев'ятій вечора вже йому зателефонували з автомийки, щоб повідомити, що Ганна не прийшла по машину.

Руслан й гадки не має, що могло статися з його дружиною. В неї було кілька маленьких крамниць, вона продавала квіти. Борги, каже, були, але родина поступово їх повертала. Та й суми не були аж надто великими. За натурою Ганна – борець, розповідає Руслан. Каже, не вірить, що вона сама могла втекти від негараздів.

Водночас хлопці, які працюють на мийці, кажуть, коли жінка залишала свою машину, то була сумною: "Вона була похмурою. Таке враження, що наче проблеми зі здоров'ям були".

За фактом зникнення жінки міліція відкрила кримінальне провадження.

У свою чергу друзі та чоловік Ганни просять всіх, хто проїжджав близько 17:30 у понеділок на Петрівці та має відеореєстратор, передивитися записи.

Всіх, хто бачив зниклу жінку (на фото), просять дзвонити за телефонами:

+38 099 140 88 32 Руслан (чоловік)
+38 098 321 68 39 Олексій

Відголос.com
20.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации