Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Активісти "облагороджують" будівництво на Десятинному провулку

Поделиться:

У суботу о 8 годині ранку декілька десятків киян зайняли територію будівництва на Десятинному провулку 3-5, розпочали демонтаж паркану і ліквідацію незаконного підкопу під сусідні будинки.

Про це повідомив у своєму блозі на "Українській правді" активіст Ігор Луценко.

За його словами, таким чином звичайні громадяни приступили безпосередньо до виконання постанови київського Окружного суду від 11 червня цього року про негайне припинення будівельних робіт на даній території, до набрання законної сили рішення суду з приводу законності будівництва.

Луценко повідомив, що в даний час киянами здійснюються роботи з консервації археологічних артефактів, що знаходяться на території.

"Протягом сьогоднішнього дня планується перетворити територію на повноцінне громадське місце – спорудити тут памʼятник Земельному дерибану, оформити прилеглі стіни художніми розписами, прибрати будівельне сміття та облагородити територію", - написав він.

Активісти звертаються до усіх небайдужих приєднатися до толоки, котра триватиме до обіду.

Пізніше Луценко написав, що майже через дві години після початку акції міліція отримала наказ затримувати найбільш активних учасників. На цей момент затримано одну особу, "інших відбили". Міліція взяла під охорону територію будівництва.

Активіст нагадує, що за адресою Десятинний провулок, 3-5 фірма Інтергал-Буд, пов'язана з депутатом фракції Партії регіонів Володимиром Зубиком, споруджує так звані господарські будівлі. Будівництво відбувається на підмурках палацу Володимира, без належних археологічних досліджень.

Землевідвід для цього будівництва було здійснено Київрадою з порушенням українського законодавства. Зокрема, оскільки це територія буферної зони пам'ятки всесвітнього значення під охороною ЮНЕСКО, з цією міжнародною організацією не було погоджено проект будівництва. Також не було отримано обов'язковий у таких випадках дозвіл Верховної Ради, оскільки ці землі відносяться до категорії особливо цінних.

Крім того, договір на користування землею передбачав лише реконструкцію існуючих споруд, а не знос їх і будівництво нових.

Все про: Київ

Українська правда
20.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации