Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Колесніченко хоче штрафувати мітингувальників за чорні маски

Поделиться:
Народний депутат фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко запропонував законопроект відносно штрафів для учасників політичних та громадських акцій, які приховують свої обличчя під масками.

"Суть законопроекту дуже проста - якщо людина хоче висловлювати свій протест і хоче це робити у законному порядку, їй немає необхідності ховати своє обличчя. Якщо ж вона приходить у масці на такі заходи, значить, вона свідомо готує провокації і свідомо переконана, що він порушує закон", - розповів Колесніченко .

"Таким чином, вона провокує масові заворушення, провокує законослухняних громадян на порушення закону і при цьому заздалегідь знає, що сховається від відповідальності", - сказав депутат.

Він додав, що загальновідомо і про існування певних груп людей, які займаються провокаціями під час масових акцій за певну плату.

Читайте також: Молодики у масках закидали Львівську міську раду димовими шашками

Колесніченко зазначив, що пропонує штрафувати учасників акцій, але не виключив посилення заходів покарання в разі повторення таких дій учасниками акцій протесту.

За його словами, поява законопроекту не пов'язана з нинішніми акціями протестів і штурмами районних відділень міліції в різних регіонах країни. Депутат зазначив, що цей законопроект був зареєстрований ним ще три роки тому, і тепер він лише перереєстрував документ у парламенті нового скликання.
Відголос.com
19.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации