Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Міноборони офіційно відреагувало на заяву Свободи щодо Севастополя

Поделиться:
Міністерство оборони спростовує заяву партії Всеукраїнське об'єднання Свобода про перенесення штабу Військово-морських сил Збройних сил України з Севастополя до Києва.

"Сьогодні деякі вітчизняні ЗМІ поширили заяву представника однієї з політичних партій про нібито ухвалене Міністром оборони рішення про перебазування у жовтні штабу Військово-морських сил Збройних сил України з Севастополя до Києва. Управління преси та інформації Міноборони уповноважене заявити, що ця інформація не відповідає дійсності" , - сказано в повідомленні Міноборони.

Відомство зазначає, що управлінські структури командування ВМС не планується виводити із Севастополя, а навпаки, їхні здібності і функції надалі будуть розширені з урахуванням сучасного стану.

Як повідомлялося, народний депутат України (фракція Свобода), член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Юрій Сиротюк заявив, що міністр оборони України Павло Лебедєв підписав директиву про переведення штабу Військово-морських сил Збройних сил України з Севастополя до Києва.
Відголос.com
17.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации