Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Організація, член якої забруднив Коморовського яйцем, запропонувала президенту Польщі компенсацію

Поделиться:
Голова Молодіжної громадської організації Слов’янська гвардія Володимир Рогов спростовує причетність його організації до інциденту з президентом Польщі Броніславом Коморовським у Луцьку, просить у нього пробачення за вчинок члена організації і пропонує компенсацію.

"Іван Ш., ми не будемо називати його прізвище, він має відношення до нашої організації, ми не будемо ховати голову в пісок і посилатися на те, що юридично це довести неможливо", - сказав Рогов.

За його словами, організація була шокована тим, що сталося. Рогов був здивований тим, що вже через годину після інциденту йому зателефонував журналіст одного з центральних каналів і сказав про те, що Іван Ш. є членом його організації, хоча міліція почала цікавитися цим питань лише наступного дня.

Рогов наголосив, що в організації досі не можуть зрозуміти мотивів вчинку Івана і до цих пір не можуть зв’язатися з ним. "Ми вважаємо, що хлопця хтось використовував, використовував всліпу, але не розуміємо хто", - додав він. Рогов зауважив, що спочатку думали, що таким чином хтось хотів підставити партію Свобода, оскільки були повідомлення, що Іван мав з собою рюкзак з символікою цієї політичної сили, але з’ясувалося, що це був просто синій рюкзак, і його помилково приписали Свободі.

Водночас Рогов вибачився перед Коморовським, оскільки, за його словами, він несе моральну відповідальність за усіх членів організації. Рогов наголосив, що в організації до польського президента ставляться з повагою. В організації запропонували компенсацію за зіпсований костюм, і хочуть запросити Коморовського на молодіжний фестиваль, присвячений здоровому способу життя, який організовує Слов’янська гвардія, щоб продемонструвати йому, що українська молодь не є агресивною.

Нагадаємо, інцидент стався після меси у костьолі святих Петра і Павла в Луцьку. Молодий чоловік підійшов до Коморовського і поплескав його по плечу, після чого на піджаку польського президента залишилося розчавлене яйце.

Міліція відразу ж затримала підозрюваного. Ним виявився 21-річний житель Запорізької області. Слідче управління МВС у Волинській області почало кримінальне провадження за ч.1 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Санкцією статті передбачено штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.
Відголос.com
17.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации