Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Україна може зірвати Угоду про асоціацію з ЄС навіть після її підписання

Поделиться:
Обґрунтування представниками Партії регіонів необхідності проведення виборів у семи мажоритарних округах наприкінці грудня — після листопадового саміту ЄС у Вільнюсі — не витримує жодної критики.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Микола Катеринчук.

"Щодо дати виборів зауважу: Партія регіонів сама себе обманює, бо саме підписання, якщо воно відбудеться на Вільнюському саміті – це технічний документ", - зазначив Катеринчук.

Після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, за його словами, має бути ратифікація цього документа, на що знадобиться рік або й більше часу.

"Зупинити цю ратифікацію може будь-який національний парламент Європейського Союзу", - зауважив нардеп.

"Отже, якщо "регіонали" вдаватимуться до фальсифікацій на п'яти чи семи округах, то реакція європейської спільноти буде миттєвою", - спрогнозував Катеринчук.

Нагадаємо, у Партії регіонів вважають, що найбільш оптимальною датою проведення виборів у проблемних мажоритарних округах є грудень 2013 року — вже після проведення саміту ЄС у Вільнюсі.

"Якщо хтось хоче напередодні вільнюського саміту зчинити скандал, а в нас, як відомо, є люди, котрі вміють це робити, є технології, механізми, то, думаю, це не найкращий варіант для України, у тому числі для тих сил, що позиціонують себе як проєвропейські", - підкреслив заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олег Зарубінський.
Відголос.com
17.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации