Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Арбузов зібрався контролювати видачу паспортів

Поделиться:

Протягом двох тижнів в Україні має бути забезпечене виготовлення та видача закордонних паспортів у штатному режимі.

Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, відкриваючи засідання уряду у середу.

"На жаль, у розпал відпускного сезону багатьом нашим громадянам довелось зіткнутись із проблемою вчасного отримання закордонних паспортів. Така ситуація є неприпустимою", - зазначив перший віце-прем'єр.

"Звертаю увагу керівництва МВС та Державної міграційної служби на необхідності постійного моніторингу стану видачі закордонних паспортів в усіх регіонах України, а також своєчасного забезпечення усіх підрозділів міграційної служби належною кількістю бланків", - сказав Азаров.

"Слід зазначити, що вже з учорашнього дня кількість черг до підрозділів міграційної служби дещо скоротилась. Таку динаміку необхідно підтримувати та протягом 2 тижнів забезпечити виготовлення та видачу закордонних паспортів у штатному режимі. Буду тримати це питання на особистому контролі", - підсумував він.

Як відомо, раніше Держміграції попереджала про можливі затримки видачі закордонних паспортів при терміновому оформленні документів у зв'язку зі зміною виробника бланків.

Потім у службі повідомили, що до 15 липня ситуація з видачею закордонних паспортів українцям повинна стабілізуватися, однак цього поки не відбулося.

Українська правда

Все про: Арбузов, паспорти

Українська правда
17.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации