Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Киян хочуть залишити без шаурми і хот-догів

Поделиться:
Київська влада вже в наступному році має намір заборонити всі кіоски з шаурмою та хот-догами.

"Ми хочемо внести в договір доповнення про те, щоб точки з шаурмою, хот-догами і кебабами не могли перебувати в кіосках. Сподіваємося, що до 2014 року їх вже не буде, а залишаться лише цивілізовані заклади громадського харчування з каналізацією, водою, холодильниками та туалетами", - повідомив начальник управління торгівлі Станіслав Голубов.

Столичні продавці дійсно працюють без санітарних книжок, холодильників і води, пишуть "Вести".

Так, приміром на прохання дільничного надати бодай якісь документи продавець у кіоску з фастфудом біля станції метро "Житомирська" розвів руками - нічого немає, все у господаря. А після дзвінка начальству передав відповідь: "Вас немає у комісії, яка нас перевіряє. У нас - "дах".

Заява про "дахи" не здивувала міліцію, мовляв, так кожен без документів себе захищає.

У міліції розповіли, що в столиці працюють лише два підприємця, у яких є всі необхідні документи, а всі інші кіоски з шаурмою та хот-догами нелегальні.

"Їх навіть неможливо порахувати - тільки одну точку закриють, тут же інша з'являється або дві. Для прикладу: з 90 перевірених точок з шаурмою та хот-догами була припинена діяльність 73-х. При цьому ми не маємо права закрити точку за порушення санітарних норм, бо це не в нашій компетенції", - повідомив начальник ветеринарної міліції Києва Олександр Овчаренко.
Відголос.com
16.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации