Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ЗМІ: Регіонали відсудили у Києва ділянку на березі Русанівського каналу під автосалон

Поделиться:
Суд залишив земельну ділянку ціною в 5,46 млн грн на вулиці Серафимовича у Дніпровському районі Києва у користуванні Компанії Сенс, йдеться у постанові Вищого господарського суду України від 3 липня, пишуть Наші гроші.

Розірвати угоду оренди та повернути ділянку Київраді вимагала столична прокуратура. Свої претензії прокурори мотивували відсутністю рішення Київради про згоду на передачу ділянки в оренду Компанії Сенс, а також скасуванням рішенням госпсуду Києва 2008 року, на підставі якого землю передали в оренду.

Видання зазначає із посиланням на матеріали справи, що для виконання рішення госпсуду в 2008 році Київрада уклала договір оренди ділянки площею 0,69 га з підприємством Мега-Луол по вул. Серафимовича. Завданням оренди було спорудження та обслуговування автосалону зі СТО та торгово-виставковим павільйоном.

Пізніше, пишуть НГ, у 2009 році Київрада схвалила зміну орендаря, і в 2010 за договором Компанія Сенс замінила Мега-Луол. Однак, у 2009 році ВГСУ скасував рішення госпсуду 2008 року, за яким укладався договір оренди між Київрадою і Мега-Луол. У 2011 році Київрада, виконуючи вимогу прокуратури, скасувала своє рішення 2009 року про зміну орендодавця.

Повідомляється, що відмовляючи у задоволенні позову, суд вирішив, що, по-перше, відповідно до законодавства, Київрада не мала права скасовувати своє рішення, яке вже виконали (контракт укладено, ділянка передана в оренду). Це рішення Київради "не може вважатися належним і допустимим доказом при вирішенні цього спору", вказало відомство.

Наші гроші вказують, що власниками Компанії Сенс є Володимир Беккер та Еліт Авто Центр, кінцевим власником якого через низку фірм є кіпрська компанія Мервеза Бізнес Девелопмент ЛТД. У свою чергу, за даними НГ, господарями Мега-Луол є ​​депутат Харківської міськради від Партії регіонів Ігор Аріх, депутат Закарпатської облради від ПР Василь Ігнатко та Актив-Інвест Плюс, яким володіє Мервеза Бізнес Девелопмент ЛТД.

Раніше повідомлялося, що жителі Березняків знесли паркан нового будівництва, протестуючи проти вирубки скверу.
Відголос.com
16.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации