Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Із вівторка зросли ціни на квитки на потяги

Поделиться:

Із 16 липня підвищилися тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученнях.

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Ціни на проїзд змінено на білети для всіх категорій вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів.

"Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні підвищилася на 10%. У міжнародному сполученні вартість збільшилася на 5% лише квиткової частини, що є однією із складових вартості проїзду (повна вартість проїзду в пасажирських поїздах складається із вартості квитка + вартість плацкарти + ПДВ + страховий збір + комісійний збір)", - уточнили у прес-службі.

"Квиткова частина – це компенсація витрат на утримання та експлуатацію інфраструктури залізниць і електроенергію (або інший вид енергії), що використовується під час курсування поїзда (інфраструктурна складова)", - пояснили у "Укрзалізниці".

Нові тарифи набули чинності у день опублікування у виданні "Офіційний вісник України" (№51 від 16 липня 2013 року) відповідних наказів Міністерства інфраструктури.

"Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні в плацкартному та купейному вагонах наразі підвищилася на 10%, наступний етап – з 1 жовтня вартість зросте теж на 10%", - уточнили в "Укрзалізниці".

"Підвищення рівня тарифів на перевезення пасажирів дасть можливість лише частково зменшити збитковість пасажирських перевезень та спрямувати частину коштів на капітальний ремонт вагонів", - заявили у компанії-монополісті.

"Окрім того, зростання тарифів обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних. Нагадаємо, що збитки "Укрзалізниці" від пасажирських перевезень лише у першій половині цього року склали близько 3,5 мільярдів гривень", - підсумували у прес-службі.

Українська правда

Все про: Кабмін, транспорт

Українська правда
16.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации