Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Стороженко: "Може виникнути ситуація, що в Прем'єр-лізі буде 15 команд"

Поделиться:

Існує імовірність, що у новому сезоні в Прем'єр-лізі буде 15 команд.

Про це заявив перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко, коментуючи ситуацію з командами, які можуть поповнити Прем'єр-лігу замість "Сталі".

"Ми в стадії листування з "Олександрією". Розраховуємо на те, що цей клуб правовим, регламентним принципам дасть згоду грати в Прем'єр-лізі. З радістю його приймемо, але рішення зараз за клубом", - сказав він.

За його словами, якщо "Олександрія" не дасть згоду на участь - тоді буде клуб, який йде в таблиці далі за "Олександрією".

"Виникає правова ситуація. Вона може змінитися, якщо "Олександрія" дасть згоду. Вона буде іншою, якщо "Олександрія" не дасть згоду - тоді буде клуб, який йде в таблиці далі за "Олександрією" ["Буковина"], - зазначив Стороженко.

"Але тут ми повинні, на мій погляд, сказати один одному "Стоп". Так можна дійти і до десятої, до дванадцятої, до чотирнадцятої команди Першої ліги. Що це тоді буде за Прем'єр-ліга?, - сказав він.

За словами Стороженка, тоді і може виникнути питання, коли в Прем'єр-лізі буде 15 команд.

"На мій погляд, це найбільш чистий правової варіант. Але Виконком може прийняти спеціальне рішення з цього приводу", - сказав він.

"Яким воно буде? Про це зараз не можна думати. 14-го червня відбудеться фінальне засідання з атестації футбольних клубів, яке буде вирішувати долю претендентів на статус професійних клубів, на перехід у Прем'єр-лігу", - цитує Стороженка Террикон.

Чемпион
13.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации