Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Точно буваю на Марсі, і не тільки на ньому: Черновецький розповів про життя після роботи в мерії

Поделиться:
Колишній мер Києва Леонід Черновецький розповів про свої життєві плани на майбутнє і про особисті зміни після відходу з посади градоначальника.

За його словами, тепер він орієнтований тільки на бізнес і доброчинність, а в політиці "ні на що не претендує", пише газета Сегодня. Він також зазначив, що відносини в українській владі будуються на принципі "підлизування", коли хтось перед тобою "мете підлогу язиком".

"Заходить до мене такий от мій заступник "зі старих бюрократів" (до речі, не Голубченко) і з порога починає "язиком мести підлогу": і який же я великий, і які стратегічно правильні рішення приймаю, який справедливий, принциповий, мудрий ... Ну, і ще всякої хрєні наплете, що спочатку вуха в'янули. Я їм і так, і так, мовляв, не треба, не такий я, і давай у справі ... Але ті ні в яку. І в груди себе били, що зовсім ніякого підлабузництва, що просто вони такого, як я, ніколи не бачили. Ну, всім хороший! І не вдалося мені це зупинити", - розповів він.

У відповідь на питання про чутки щодо ізраїльського громадянства, Черновецький згадав жарт про те, що він бував на Марсі. "Розповідають про мене всяке, навіть що на Марсі буваю. Точно буваю, і не тільки на ньому. Але чутки принципово не коментую, інакше стану на рівень тих, хто їх вигадує!" - пожартував політик.

Також політик запевнив, що кожен день починає з молитви, яка у нього займає 30-40 хвилин, а також відвідує православні храми. При цьому Черновецький добудував в Грузії особняк і розповів, що в ньому запланував.

"У будинку сім кімнат. Ніякої особливої ​​розкоші, ненавиджу таке. Нічого старовинного. Все сучасне, і не скажу, що дешеве. Але без жлобства. Думаю, що наприкінці листопада будинок вже можна буде заселяти. Всі абсолютно інтер'єри сфотографую і надішлю в газету , щоб казки не розповідали різні шахраї від преси", - додав він.

Як повідомлялося 6 червня, екс-мер Києва Леонід Черновецький просить не вірити чуткам про те, що він може повернутися в мерію столиці.
Відголос.com
15.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации