Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Убиті грабіжники інкасаторської машини в Миколаєві давно дружили і разом відпочивали на морі

Поделиться:
Стали відомі особи нападників на автомобіль інкасаторів у Миколаєві. Як повідомляють Новости-N, один з них - Денис Васильєв, в недавньому минулому працівник СБУ, і Олександр Шишкін.

Васильєв спочатку працював слідчим в обласному управлінні СБУ, потім його перевели в райцентр Снігурівка, а незабаром і зовсім звільнили. Колишні колеги відгукуються про нього не дуже добре. За їхніми словами, Васильєв професійно до роботи в СБУ був не підготовлений, рівень інтелектуального розвитку нижче середнього.

Знайомі відзначають його схильність до "веселого життя": любив погуляти. Ще одна особливість - дуже часто позичав гроші у товаришів по службі.

Васильєв не був одружений. На фото в соціальних мережах він в більшості випадків один.

У Миколаєві на інкасаторську машину напало 2 жителів У Миколаєві на інкасаторську машину напало 2 жителів

Юрія Данильченка. За наявними відомостями, кілька місяців тому він звільнився з прокуратури.

Другий нападник - Олександр Шишкін. Всі, хто його знав, шоковані подією. За їхніми словами, Олександр був гарним хлопцем: добродушним, комунікабельним.

За словами друзів, Шишкін займався будівельним бізнесом і грошей особливо не потребував. Дуже любив свою родину - у нього залишилася дружина і п'ятимісячна дочка.

У нападі на інкасаторів Шишкін грав провідну роль: у нього був єдиний бойовий пістолет - всі решта були переробки з "травматиків".

Друзі Олександра Шишкіна просто губляться в здогадах - що ж штовхнуло його на такий страшний злочин.

Відомо, що Васильєв і Шишкін були друзями, дружили давно і міцно - навіть разом їздили відпочивати в Єгипет - в соціальних мережах досить багато фотографій з їхнього спільного відпочинку.

Нагадаємо, зухвалий розстріл інкасаторської машини стався у п'ятницю в Миколаєві, прямо під вікнами багатоповерхівки на вулиці Будівельників.
Відголос.com
15.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации