Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Москаль про українську міліцію після Врадіївки: "Бл***й треба міняти!"

Поделиться:
Безкарність та кругова порука названі причинами, через які стало можливим жорстоке зґвалтування у Врадіївці. За результатами службового розслідування звільнено 9 осіб, разом із міліційними керівниками Миколаївщини, повідомляє TCH.ua

Жертва жорстокого зґвалтування Ірина Крашкова все ще лежить у нейрохірургії. Біля її палати чергують бійці СБУ.

Поки лікарі борються за здоров'я молодої жінки, міліційні керівники в Києві ставлять діагноз системі правоохоронних органів. Але питання про те, як розірвати кругову поруку серед правоохоронців, залишається відкритим.

Звітуючи у Верховній Раді міністр Віталій Захарченко обіцяв ретельніше підбирати кадри. У міліції навіть думають використовувати під час прийому на роботу детектор брехні.

У законодавців тим часом є свої ідеї.

"Не секрет, що в правоохоронних органах обертаються величезні гроші за призначення начальником управління внутрішніх справ області, міста, району. Все це корумповано", - твердить нардеп-регіонал Микола Левченко.

Відтак депутати пропонують дозволити керівникам на місцях призначати прокурорів та очільників міліції. Мовляв, тоді вони стануть чесними, бо звітуватимуть щороку на місцевих сесіях.

В опозиції обурюються, бо вважають, що це тільки зробить силовиків "ручними" для місцевих князьків. А від кругової поруки міліцію зараз урятує хіба що повний саморозпуск.

Екс-міністр внутрішніх справ Геннадій Москаль із цього приводу навіть згадав анекдот про дім розпусти, до якого перестали ходити клієнти.

"Потрібно міняти простині – знов справи не йдуть. І тут стара прибиральниця каже: та що ви, люди добрі, бл***й треба міняти! Отака ситуація у нас в Україні", - вважає Москаль.
Відголос.com
15.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации