Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кравчук назвав звернення депутатів до сейму Польщі щодо Волинської трагедії зрадою

Поделиться:
Звернення 148 депутатів з Партії регіонів і Компартіїдо сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу, може бути прирівняне до національної зради. Про це заявив екс-президент України Леонід Кравчук.

"Заява із закликом до польського Сейму визнати події на Волині геноцидом - безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити в найтяжчому зі злочинів представників свого народу. Це антигромадський, антинаціональної крок, який може бути прирівняний до національної зради", - сказав Кравчук.

Він зазначив, що більшість з цих 148 депутатів ігнорують одну з найбільших трагедій минулого України - Голодомор, який був злочином геноциду мільйонів українців.

"В результаті утворився дуже неприродний союз між польськими націоналістичними і прорадянськими, а то й відверто сталініськими політиками в Україні. Їх об'єднує тільки ненависть до України, а така платформа не може бути основою для тривалої і плідної співпраці", - підкреслив екс-президент України.

Нагадаємо, польські депутати не визнали Волинську трагедію геноцидом
Відголос.com
14.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации