Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Яценюк нагадав, що Москва з'явилася через 160 років після хрещення Русі

Поделиться:

Голова політради ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк закликає представників усіх конфесій не використовувати 1025-ліття Хрещення Русі у політичних інтересах.

Про це він заявив у неділю під час всеукраїнської Прощі у Зарваниці на Тернопільщині, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Перед цим святом я хотів би звернутися до всіх конфесій, усіх церков, у першу чергу до Російської православної церкви. Це велике християнське свято, і його в жодному випадку не можна використовувати у своїх політичних інтересах. І я певен, що жодна церква і жодна конфесія не буде використовувати це як політику", - наголосив Яценюк.

Проте, за його словами, треба пам’ятати історію того, як християнство поширювалося в наших краях: "Це почалося тут, на території України, в Київській Русі".

І тому Яценюк вважає природним, що святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України має відбутися саме в місті Києві, адже саме звідси християнська віра поширилася на всю Східну Європу і народи, що її населяють.

"При всій повазі до наших російських партнерів, Москва з’явилася тільки через 160 років після того, як відбулося Хрещення Руси-України", - зазначив він.

Все про: Яценюк, церква, Росія

Українська правда
14.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации