Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Корчинський: Ми в якійсь мірі всі турки ВІДЕО

Поделиться:
Між українцями та турками є дуже багато спільного. Особливо, що стосується протестної діяльності.

Таку думку в ефірі Ukrlife.tv висловив політичний діяч, письменник і філософ Дмитро Корчинський.

Зокрема, кажучи про масові заворушення в Туреччині, які в пресі поспішили охрестити "турецькою весною", Корчинський зазначив: "Ми в якійсь мірі всі турки. Ще недавно турецький кордон проходив біля Ржищева. Тому те, що відбувається в Туреччині, не може не хвилювати і не захоплювати".

Експерт також акцентував увагу на агресивності протестів у Туреччині й порівняв їх з українськими мітингами.

"Ці події свідчать, що конфлікт між "добрим" і "кращим" може бути не менш жорстоким, ніж ті конфлікти, які відбуваються в Україні між "поганим" і "найгіршим", - підкреслив Корчинський.

Як відомо, заворушення в Туреччині почалися з невеликої акції протесту 28 травня, під час якої екологи і жителі Стамбула протестували проти вирубування парку Гезі, яку влада запланувала в рамках реконструкції центральної площі Таксим.

Поступово до протестувальників стало приєднуватися все більше людей, на акціях зазвучали антиурядові гасла. Акції протесту охопили й інші міста Туреччини, включаючи Анкару, переростаючи в безлад і сутички з поліцією.

До 11 червня внаслідок заворушень загинули три людини. За оцінками правозахисників, постраждали більш як 2,8 тисячі осіб.

Відголос.com
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации