Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Був голий, а поруч горіли джинси". На Миколаївщині хлопцю зламали пальці і зґвалтували палицею ВІДЕО

Поделиться:
У селищі Єланець у ніч з 8 на 9 червня був жорстоко побитий 22-річний помічник лісничого Єланецького лісгоспу Ігор Рябоконь. Про це повідомила колега по роботі постраждалого хлопця Інна Вікторівна, пише "Новости-N".

За її словами, Ігоря без свідомості знайшли о 5 ранку 9 червня на околиці селища.

"Його жорстоко побили, над ним знущалися: у нього сині руки, виламані всі пальці. Мабуть, їх викручували і зламали. Вся голова у гематомах, вся синя ... Його знайшли абсолютно голим, в одних шкарпетках. А поруч догоряли його джинси" , - розповідає Інна Вікторівна.

Жінка, ніяковіючи, повідомила, що є непрямі ознаки того, що хлопця зґвалтували дерев'яною палицею.

При цьому самого потерпілого вона характеризує як хорошого, доброго і абсолютно безконфліктного хлопця.

"Він працює у нас вже два роки, приїхав за направленням з Лубенського коледжу. Знімав житло в Єланці, працював. Ніяких конфліктів на роботі не було, хлопчик дуже контактний, веселий. У будь-яку вільну хвилину грав на гітарі і дуже гарно співав - любив дуже музику", - зітхаючи розповідає жінка.

Зараз, за словами Інни Вікторівни, Ігоря з реанімації Єланецької лікарні доставили у реанімацію в ЛШМД, він знаходиться між життям і смертю. У нього кілька тріщин у черепі, зламана щелепа, виламані пальці і множинні травми тіла і голови. За припущеннями, били хлопця як мінімум троє.

З міста Лубни сьогодні приїхала мати Ігоря, вона просто у шоці. Зараз на роботі і в селищі для побитого хлопця організували збір коштів, які необхідні на лікування.

Що стосується підозрюваних у жорстокому побитті, то, за словами Інни Вікторівни, жителі невеликого селища здогадуються, хто міг би це зробити, але називати імена людей бояться.

"Знаєте, це вже не перший випадок, коли б'ють. Селище у нас маленьке, всі один одного знають. У нас, звичайно, є припущення, але... Йдеться про людей зі зв'язками, з грошима. Міліція таких навряд чи покарає. Принаймні, ми в це не віримо. Ми просто вже боїмося ходити по вулицях. А Ігоря дуже шкода, якщо хтось може допомогти - допоможіть", - каже Інна Вікторівна.
Відголос.com
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации