Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Експерти склали рейтинг найдешевших квартир, проданих у Києві в 2013 році

Поделиться:
Найдешевша квартира в столиці у січні-квітні 2013 року була продана за $ 35 тис.

АН "Благовіст" спільно з Delo.UА склало рейтинг найбільш доступних проданих квартир в Києві.

Зокрема, перше-друге місця поділили між собою однокімнатні квартири за $ 35 тис. Одна знаходиться в Голосіївському районі, а друга - у Солом'янському. На третьому місці рейтингу розмістилося також однокімнатне житло в Солом'янському районі на Уссурійському провулку за $ 37,5 тис.

Трохи дорожчою виявилася однокімнатна квартира на Оболоні - $ 39 тис., а замикає п'ятірку лідерів житло площею 28 кв. м на Солом'янці також за $ 39 тис.

"З початку 2013 року змінилася державна процедура реєстрації права власності на об'єкти нерухомості. Замість чотирьох-шести тижнів раніше, тепер процес реєстрації займає від 10 до 20 днів. Це привнесло в ринок певну динаміку, починаючи з лютого (у січні внаслідок свят, а також нових правил, ринок був досить інертний). Угоди почали укладатися швидше. А оскільки бюджетні об'єкти традиційно займають лідируючу частку 60-65%, то кількість угод у цьому сегменті дещо зросла (в межах 5-8%). Надалі ми очікуємо також деякого підвищення активності на ринку в цілому, в тому числі і в сегменті бюджетного житла, як самого доступного для вирішення житлових та майнових питань, зокрема", - повідомили в АН "Благовіст".

Зазначимо, найдешевшою квартирою, проданою в 2012 року, стало однокімнатне житло на Межевому провулку (Подільський район), загальною площею 22 кв. м в дев'ятиповерховому будинку - $ 38 тис.
Відголос.com
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации