Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На форумі співробітників МВС закликають стріляти у пікетників - ЗМІ

Поделиться:

Після резонансних подій зі штурмами відділень міліції у Врадіївці та Києві на форумі співробітників МВС з'явилися заклики відкривати вогонь по протестувальниках.

Як повідомляє УНІАН, заклики відкривати вогонь по протестувальниках з’явилися на форумі у п’ятницю ввечері в гілці, присвяченій штурму Святошинського РВВС.

Під час дискусії кілька користувачів висловили думку, що в таких випадках міліції потрібно відкривати вогонь по нападниках.

Так, користувач oleg orenda написав: "Поки міліція не змусить себе поважати (боятися) і не відкриє вогонь на ураження при спробах штурму, діла не буде".

Інший користувач під ніком Фелікс заявив: "Мені все одно, я себе поважати повинен, якщо дикі примати з мене почнуть погони зривати чи газом труїти я включу кавоварку і всім роздам по зернятку. Краще померти стоячи, ніж жити на колінах!".

Також він закликав "припинити" подібні акції, аби потім не "прикрашати ліхтарі":

"Я думаю що ви до кінця не усвідомлюєте, що насувається і які це сили насправді. Коли ще було щось подібне, згадайте? Якщо зараз не припинити, будемо потім ліхтарі прикрашати. Тому впевнений що в цей не простий для суспільства момент, потрібно діяти принципово і з усією суворістю, не озираючись на всяку ліберальну балаканину".

За реєстраційними даними, перший із них є рядовим спецпідрозділу Беркут з Києва, другий – молодший сержант з Дніпропетровська, але в графі "служба" у нього стоїть "цивільний".

Цікаво, що обидва користувача мають невеликий стаж на форумі – 10 і 35 повідомлень відповідно. Фелікс був зареєстрований на форумі тільки у п’ятницю, 12 липня.

Водночас, хоча найрадикальніші висловлювання користувача і викликали негативну оцінку модератора, що засумнівався в досвідченості автора посту, надалі той самий модератор висловив досить нейтральну оцінку таких закликів.

"Невже Ви не розумієте що Вам НЕ ДАДУТЬ нічого припинити і діяти жорстко, поки люди не почнуть штурмувати НЕ РВВС, а Межигір'я? Бо на проблеми міліції владі плювати з високої дзвіниці, поки особисто їх смажений півень не почне клювати...", - написав користувач Oboroten365p2.

Все про: міліція, МВС, акції

Українська правда
13.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации