Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Міліція пообіцяла не мститися учасникам штурму райвідділку

Поделиться:

Стосовно учасників штурму Святошинського райвідділку міліції, які знесли паркан під час акції протесту, не відкриватимуть кримінальних проваджень.

Про це протестуючим заявив начальник столичного главку міліції Володимир Коряк, передає кореспондент "Української правди".

"Якщо ви повернете паркан на місце, я вам обіцяю, що жодних кримінальних справ не буде", - сказав він.

При цьому Коряк неодноразово підкреслив, що кримінального покарання не буде по жодному з інцидентів, але відмовився вивести і віддати людям, причетного до побиття активістки КУПРу, старшого лейтенанта.

"Що ви від мене хочете? Щоб я вам віддав хлопця і ви здійснили самосуд? Цього не буде. Домовляємось, що не буде проти вас справи, а ви нам даєте провести розслідування", - зазначив він.

Про результати розслідування Коряк пообіцяв публічно повідомити через 10 днів.

Після цих його слів активісти почали встановлювати паркан на місце.

Станом на 0:41, під райвідділком міліції близько 200 осіб, серед них також є фанати футбольного клубу "Динамо", а також активісти політичних сил та звичайні громадяни.

13 липня о 10 ранку в будівлі Святошинської райадміністрації запланована зустріч ініціативної групи БЮТ, "Удару", юристів та свідків події на ринку, а також представників столичного главку МВС. Під час зустрічі правоохоронці звітуватимуть щодо розслідування і подальших дій.

Як відомо, 12 липня київський міліціонер кулаком вдарив активістку Коаліції учасників помаранчевої революції за прохання розмовляти з нею українською мовою. Інцидент стався на ринку "Шлях", коли міліція намагалася розігнати продавців.

Дівчина звернулася до лікарів. Згідно з повідомленням лідера КУПРу Сергія Мельниченка, у неї була підозра на ушкодження нирки, можливий також перелом ребра. Станом на 21.40 постраждала поїхала з лікарні в прокуратуру.

Ввечері співробітники ринку, а також активісти КУПРу та інших політичних організацій почали штурм Святошинського райвідділку міліції. Був застосований сльозогінний газ. Під час штурму постраждали 6 правоохоронців.

Українська правда

Все про: МВС, акції, мітинги, Київ

Українська правда
13.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации