Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У тунелі на Поштовій знайшли жахливі кістки та списи

Поделиться:
Під час реконструкції Поштової площі у Києві будівельники розкопали болото, кінські кістки та стародавні списи

Коли тунель буде відкритий, по ньому під землею можна буде проскочити на Набережно-Хрещатицьку, у бік моста метро, пишуть «Вісті».

Всередині він візуально поділений на дві частини. Одна - це труднопрохідна «печера» з лісом металевих підпор. Їх приберуть, коли схопиться бетон. Друга - це напівтемний майданчик з блискучою фарбою на стелі. Під ногами поки пісок, щебінь і брудна жижа. Вода тут всюди, протікає навіть з підпірних стінок.

«На цьому місці раніше було болото. Коли копаєш, відчувається сильний запах твані. Коли в радянські часи тут прокладали дорогу, то покрили всі товстенним шаром щебеню та асфальту. Тепер ми його знову розрили », - розповів один з робітників. Воду доводиться періодично відкачувати за допомогою помпи та автоцистерни. Але робітники кажуть, що скоро все зроблять, і ніякої води не буде.

Під час роботи будівельники іноді знаходять «артефакти». Один з них видно навіть зараз. У підпірної стінки між двома бетонними стовпами стирчить товста корч. Прямо з неї цівкою тече вода.

«Незрозуміло, звідки це колода. Не схоже, що тут росло дерево, може, колода старого будинку », - дивуються робітники. Один з них стверджує, що особисто розкопав кінську гомілкову кістку і справжнісінькі списа. Зброя була стародавня - без металевих наконечників, просто загострене на одному кінці.

До Дня Незалежності влада обіцяє практично закінчити реконструкцію Поштової площі. Тут з`являться тунель, площа з фонтаном і нові проїзди.
Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации