Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы
Последние новости в Украине
Укр
Рус
3 августа 2017 - обновлено в
Новости Украины




Ліга Європи. "Сконто" прийме "Тирасполь". Інші матчі

Поделиться:

Ліга Європи-2013/14 з футболу

1-й кваліфікаційний раунд

Перші матчі

22 липня

"Іртиш" (Павлодар, Казахстан) - "Левськи" (Болгарія) - 16:00

"Вентспілс" (Латвія) - "Бротон" (Вельс) - 18:00

"Єфле" (Швеція) - "Транс" (Естонія) - 18:00

"Пюнік" (Єреван, Вірменія) - "Тетекс" (Тетово, Македонія) - 18:00

"Хазар-Ланкаран"(Азербайджан) - "Сліма" (Мальта) - 18:00

"Актобе" (Казахстан) - "Гандзасар" (Капан, Вірменія) - 18:00

"Турново" (Македонія) - "Судува" (Маріямполе, Литва) - 18:30

"Жиліна" (Словаччина) - "Торпедо" (Кутаїсі, Грузія) - 18:30

ФК "Санта-Колома" (Андорра) - "Брейдаблік" (Ісландія) - 18:30

"Младость" (Подгориця, Чорногорія) - "Відеотон" (Секешфегервар, Угорщина) - 18:30

"Валлетта" (Мальта) - "Ла Фіоріта" (Монтеджардіно, Сан-Марино) - 19:00

"Динамо" (Мінськ, Білорусь) - "Круоя" (Пакруоїс, Литва) - 19:00

"Левадія" (Естонія) - "Бала Таун" (Вельс) - 19:00

"Сконто" (Рига, Латвія) - "Тирасполь" (Молдова) - 19:00

"Металургс" (Лієпая, Латвія) - "Престатін" (Вельс) - 19:00

"Карабах" (Азербайджан) - "Металург Скоп'є - 19:00

"Дюделанж" (Люксембург) - "Мілсамі" (Оргіїв, Молдова) - 19:00

"Інтер" (Турку, Фінляндія) - "Вікінгур" (Гета, Фарерські острови) - 19:00

"Зріньскі" (Мостар, Боснія та Герцеговина) - СО "Санта-Колома" (Андорра) - 19:30

"Русенборг" (Тронхейм, Норвегія) - "Крузейдерс" (Белфаст, Північна Ірландія) - 20:00

"Цельє" (Словенія) - "Тромсе" (Норвегія) - 20:00

"Марієхамн" (Фінляндія) - "Інтер" (Баку, Азербайджан) - 20:00

"Мальме" (Швеція) - "Дрогеда" (Ірландія) - 20:00

"Вадуц" (Ліхтенштейн) - "Чіхура" (Сачхере, Грузія) - 20:00

"Дачія" (Кишинів, Молдова) - "Теута" (Дуррес, Албанія) - 20:15

"Ботев" (Пловдив, Болгарія) - "Астана" (Казахстан) - 20:30

"Кукес" (Албанія) - "Флора" (Таллінн, Естонія) - 20:30

"Астра" (Плоєшті, Румунія) - "Домжале" (Словенія) - 21:00

ГБ "Торсхавн" (Фарерські острови) - "Вестманнаейя" (Вестманнові острови, Ісландія) - 21:00

"Гонвед" (Будапешт, Угорщина) - "Челік" (Нікшич, Чорногорія) - 21:30

"Воєводина" (Новий Сад, Сербія) - "Хіберніанс" (Паола, Мальта) - 21:30

"Гленторан" (Белфаст, Північна Ірландія) - КР "Рейк'явік" (Ісландія) - 21:30

"Сент-Патрікс" (Дублін, Ірландія) - "Жальгіріс" (Вільнюс, Литва) - 21:45

"Лібертас" (Борго-Маджоре, Сан-Марино) - "Сараєво" (Боснія та Герцеговина) - 22:00

Чемпион
11.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации