Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Тисячі поляків протестують у Варшаві з плакатами "УПА - не Україна", "Бандера - не герой"

Поделиться:
В центі Варшави почалася друга частина заходів, присвячених пам'яті "волинської різанини".

Після літургії, яка відбулася в центральному костелі Варшави, колона людей попрямувала у бік королівського палацу, повідомляє КП.

Під кінець літургії до костелу масово почали підтягуватися люди, і вже під кінець служби біля костелу зібралося близько 5-6 тисяч осіб.

"Сьогодні робочий день, але нас всіх відпустили. Всі розуміють настільки серйозне це питання для Польщі, - каже Маріуш Колинчевиш. - Ми повинні показати українцям, що ми пам'ятаємо ті події".

Читайте також: Цікаві книжки: Чому українські селяни рятували польських?

"Українська влада одумайся, Бандера - не герой!", "УПА - не Україна", "волинська різанина - мовчати вигідно" - такі плакати несуть учасники маршу протесту. Багатотисячна колона повністю паралізувала центр міста. У ході беруть участь політики, громадські діячі, пересічні поляки.

"Підштовхнути до активних дій нас змусили останні події в Україні. Деякі політичні сили будують на нашій біді собі піар. Встановлюють пам'ятники Бандері і Шухевичу. Ідеалізують цих людей", - сказав члени громадської організації "Вільна Польща" Оттер Колинович.

Численний мітинг охороняють півтори сотні поліцейських.

Нагадаємо, Сейм Польщі планує проголосувати за заяву в справі 70-ої річниці Волинської трагедії 12 липня. Зокрема, депутати наполягають на визнанні тих подій "геноцидом" та встановлення 11 липнем, яке вважається у Польщі апогеєм тих подій, Днем пам'яті жертв Волинської трагедії.
Відголос.com
11.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации