Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Журналісти зацікавилися таємничим кортежем з мигалками, який запримітили у Києві. Розслідування привело до Курченка

Поделиться:
Журналістка Слідство.Інфо провела розслідування кортежу з чорних іномарок з синіми і червоними проблисковими маячками, який був неодноразово помічений у центрі Києва, розганяючи водіїв звуком так званих "крякалок".

У своєму матеріалі для Української правди вона зазначає, що номерний знак Mercedes S-600 yt виглядав як номер простого водія - АХ 9999 СР. Супроводжував цю машину Mercedes GL (номер АА 9700 МО) з глушилками на даху - пристроями, які можуть убезпечити від бомби, яка активується за допомогою мобільного.

Цікаво, що фотографії згаданих машин часто зустрічаються на спеціалізованих автомобільних форумах. Джерела журналістки, як пише УП, повідомили, що чорний Mercedes S-600 2011 року випуску з номерними знаками АХ 9999 СР зареєстрований у Московському районі Харкова, його власником значиться Костенко Григорій Сергійович.

Людину з такими П.І.Б. вдалося знайти у відкритому довіднику мешканців України: за його даними, в Харкові живе лише один Костенко Григорій Сергійович 1968 року народження, який проживає у Московському районі, де і зареєстрований вказаний автомобіль.

Як пише автор матеріалу Ганна Бабинець, після тривалих пошуків родичів харків'янина, розслідування привело до Костенко Марії Григорівни, яка також живе в Московському районі неподалік від Григорія Сергійовича.

У матеріалі на УП йдеться, що за віком Марія Сергіївна може бути матір'ю власника Mercedes - вона народжена в 1921 році, але найцікавіше - це адреса її прописки, тому, що в квартирі на вулиці Командарма Уборевича разом з нею прописані ще дві людини: Курченко Любов Сергіївна, 1953 року народження, і Курченко Сергій Віталійович - 1985 року народження.

"Схоже, у пошуках власника Мерседеса Слідство.Інфо наштовхнулося на сімейне гніздо загадкового мільярдера сучасної України Сергія Курченка. Очевидно, у харківській квартирі він прописаний разом з мамою і бабусею", - пишуть журналісти.

Вони також з'ясували, що авто з номерами АХ 9999 СР неодноразово помічали біля столичного бізнес-центру Арена. Саме тут розташований офіс компанії ВЕТЕК, якою керує Курченко.

Як пише УП, в УДАІ Києва відповіли на запит журналістів про те, чому на відео, поширеному в інтернеті, зазначені Mercedes супроводжує машина ДАІ, і вони їдуть з нею зустрічною смугою Хрещатика.

З відповіді випливає, що машини представницького класу самі "прилаштувалися" до міліцейського автомобілю Skoda, проте журналісти додають, що бачили і раніше саме цю машину ДАІ з номерами 2019 у супроводі таємничого кортежу.
Відголос.com
11.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации