Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Стадіон "Динамо" ім Лобановського можуть знести?

Поделиться:

Міістерство культури зняло охоронні статуси з декількох об'єктів культурної спадщини столиці. Серед них стадіон "Динамо" ім. Лобановського і будинок В. Міровича, спадкоємця легендарного гетьмана Полуботка.

"Зміна статусу означає, що об'єкт може зноситися, перебудовуватися, надбудовуватися - з ним господарі можуть робити все що завгодно. Так вже було з комплексом будівель старого водопроводу на Набережному шосе, які знесли після втрати ними охоронного статусу", - говорить в.о.начальника главку охорони культурної спадщини Яків Діхтяр.

"Від стадіону, який був в 1933 році, нічого не збереглося. Що ми зараз бачимо, - результат реконструкцій, остання була в 2000-і роки. Це повністю змінило об'єкт. Тепер про нього не можна говорити як про пам'ятник архітектури. Те ж саме можна сказати про гімнастичний зал.

Стадіон "Динамо" знаковий об'єкт, але з точки зору історичної пам'яті ми бачимо важливою колонаду, пам'ятники Лобановському і футболістам "Динамо", загиблим на війні. Ці два пам'ятники внесені в реєстр", - цитує чиновника "Сегодня".

Чемпион
11.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации