Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Присяга воїнів УПА. Слова, які варто прочитати на згадку про героїв

Поделиться:

Присяга воїнів УПА

14 жовтня – особливий день для українців. В цей день ми відзначаємо три важливих свята – День Покрови, День Козацтва та День створення УПА.

На честь свята сьогоднішню Е спец рубрику Е "Почни ранок зЕ любов-ю до України ", в якій M-Ukraine Е щоранку публікує надихаючий патріотичний пост, ми присвячуємо воїнам УПА.

Публікуємо уривок з фільму Уривок з фільми "Нескорений" (англ. "The Undefeated"), в якому проголошується присяга воїнів Української повстанської армії.

Текст присяги

Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:

Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.

Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.

Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.

Буду виконувати всі накази зверхників. Суворо зберігатиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.

Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.

M-Ukraine
14.10.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации