Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Кам'янці-Подільському з'явилось «вишите» перехрестя

Поделиться:

У Кам-янці-Подільському комунальники розмалювали перехрестя українськм орнаментом. Ідея "вишити" хрестиком перехрестя народилась у департаменті ЖКГ Кам-янець-Подільської міської ради.Е Про це на свій сторінці у Facebook написав заступник Кам-янець-Подільського міського голови Сергій Бабій, передає VIDIA.

"Складніше було не придумати, а переконати бригаду "вишивати" на перехресті. Все це вже в минулому. Результат Е - центральне перехрестя міста мабуть саме креативне в Україні, - зауважив чиновник. - Чи потратив міський бюджет для цього додатково кошти? Ні, вартість м.кв. не збільшилась, хоча роботу виконували на три дні більше, ніж звичною плиткою".

Е

Е (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = \\\"//connect.facebook.net/uk_UA/all.js#xfbml=1\\\"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, \\\'script\\\', \\\'facebook-jssdk\\\')); Допис by Сергій Бабій.

Е

"Фото і відео вишиванки на перехресті, за останні два дні подивились близько 20 тис. в "Одноклассниках". Тільки перепостів більше 4 тис., та більше сотні коментарів. Нам приємно, що Кам-янець-Подільський взнають і по перехрестях", – написав Сергій Бабій.

M-Ukraine
10.10.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации