Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Заробітчани повертаються з Чехії, щоб захищати Україну

Поделиться:

З Чехії в Україну почали масово виїжджати українські заробітчани. За інформацією видання iDnes.cz, йдеться переважно про робітників, зайнятих на будівельних роботах.

Особливо занепокоєні середні та малі будівельні фірми, в яких українськіЕ громадяни становлять часто половину, а то і більшість робочої сили. Якщо відхід українських робітників буде тривати, це може призвести до краху низки будівельних фірм, вважає Евжен Корец, генеральний директор однієї з найбільших у Чехії девелоперських компаній Ekospol.

Як розповів Корец "Радіо Свобода", з початком кризи в Україні "близько10 відсотків українських робітників уже повернулися додому. Якщо цей процес не зупиниться, то фірми відчують нестачу робочої сили".

Мірослав Кубінец з невеликої празькоїЕ фірми Tuka, пише iDnes.cz, наголосив, що якщо із Чехії виїдуть українські робітники, то "чеська будівельна галузь це відчує, причому суттєво".

В Об-єднанні у справах інтеграції та міграції, яке займається проблемами праці і побуту іноземців у Чехії, називають серед головних причин щораз активнішого, особливо в останні місяці виїзду українців додому, страх за родину і бажання вступити до армії, щоб захищати свою батьківщину.

Згідно з останнім переписом населення у 2011 році, у Чехії живе і працюєЕ 117 тисяч українців, це найбільша група іноземців у Чехії. Понад 50 тисяч з них живе і працює у Празі.

Е

M-Ukraine
08.10.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации