Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Батьківщина" попередила про "цинічний план" Кабміну вкрасти в українців 45 млрд грн

Поделиться:
Кабінет міністрів на чолі з прем'єром Миколою Азаровим, прикриваючись євроінтеграційним процесом, намагається списати мільярдні борги держави перед сотнями тисяч українців.

Про це в ефірі ТВі повідомив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Павло Петренко, пише Gazeta.ua

На переконання політика, чиновники КМУ досі не зрозуміли, що треба отримувати кошти з олігархів, а не за рахунок простих громадян.

"Те, що уряд намагається зараз проштовхнути, як один із євроінтеграційних законів, такий собі закон про внесення змін до законів щодо порядку виконання судових рішень – це взагалі верх цинізму", - заявив Петренко.

За його словами, під егідою євроінтеграції намагаються списати борги держави перед сотнями тисяч українців, які отримали рішення судів щодо соціальних виплат на суму 45 млрд грн.

"Якщо це зроблять, то відбудеться соціальний вибух. Тоді втрачені вклади радянського Ощадбанку здаватимуться просто квіточками, порівняно з цими списаннями", - наголосив опозиціонер.

"У людей забирають можливість заробляти гроші, тоді забирають заощадження, а тепер ще й ті пільги, які вони вистраждали в судах! Це вже цинізм найвищої категорії", - переконаний Петренко.
Відголос.com
10.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации