Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У "Свободі" переконані: правохоронців треба саджати на загальні зони

Поделиться:
Необхідно скасувати спеціальні місця позбавлення волі для правоохоронців і саджати їх за порушення законів до загальних колоній.

Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів народний депутат від "Свободи" Олексій Кайда.

Коментуючи ситуацію у Врадіївці, Миколаївської області, він наголосив, що ця історія показала реальне обурення людей владою. Щодо правоохоронців, які причетні до жорсткого згвалтування, то вони мають нести повну відповідальність.

"Зараз людей, у першу чергу, обурює те, що їх не вважають за людей. Тому я зараз буду вносити законопроект, яким передбачається скасування спецзон для міліції, прокурорів та суддів. На загальні зони їх треба кидати. І хочу я подивитися на цих двох міліціонерів з єгером, коли вони на цій зоні сидіти будуть, і що вони тоді "співатимуть". І нехай їх тільки спробують відмазати!", - наголосив Кайда.

Він додав: "Я буду наполягати, щоби хабарники-міліціонери, злодії у пагонах, перевертні, якщо скоїли злочин — то, вперед, на загальну зону. Не треба розмежовувати. У нас перед законом же всі однакові. От і на зоні нехай будуть однакові".

Водночас, "свободівець" переконаний, що у будь-якій цивілізованій країні після такого випадку міністр має сам подати у відставку.
Відголос.com
10.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации